Apkures un dzesēšanas sistēmu uzstādīšana

Kompānija veic iekārtas montāždarbus telpu apkurei ar silto grīdu un sienu sistēmu, apkures radiatoru, individuālo apkures grīdlīstes un kanālu grīdu radiatoru palīdzību, kā arī izmanto telpu dzesēšanai auksto sienu un grīdu sistēmas.

Siltās grīdas

Siltās/aukstās sienas, grīdas un griesti

Apkures radiatori

Apkures grīdlīstes

Kanālu apkures radiatori

Darbu komplekss, kas izpilda mūsu kompanija telpu apkures vai dzesēšanas sistēmu montāžai un nodošanai ekslpuatācijā, paredz sekojošo:

  • projektēšanas un aprēķinu darbu veikšana, lai izvēlētos konkretam objektam optimālākās un labākās apkures un dzesēšanas sistēmas energopatēriņa, ekonomiskuma un tehnisko parametru ziņā;
  • nepieciešamo materiālu un iekārtu izvēle no ražotājfirmas plaša sortimenta piedāvājuma katram objektam, ievērojot objekta reālus apstākļus un Pasūtītāja prasības;
  • nepieciešamu aprēķunu veikšana un tāmes dokumentācijas sastādīšana telpu apkures un dzesēšanas sistēmas montāžai;
  • montāždarbu pilna kompleksa veikšana sistēmas nodošanai ekslpuatācijā;
  • sistēmas garantijas un pēcgarantijas apkope ekspluatācijas procesā.

Telpu apkures laikā klientam var būt piedāvāti izmantošanai sistēmu, iekārtu un materiālu dažādi varianti, tai skaitā:

Siltās grīdas

Variotherm-install-floor-5Montējot siltās grīdas, mēs izmantojam firmas Aquatechnik  produkciju (efektīvais siltumaizsardzības pārklājums, kvalitatīvie plastmasas un daudzslāņu caurules, ērtais montāžinstruments) un firmas Variotherm produkciju (daudzslāņu profilētas caurules ar augstu energoefektivitāti, pamatnes ar biezumu kopā ar caurulēm tikai 20mm. Pamatnes izgatavotas no fermacelu materiāliem un nodrošina silto grīdu uzstādīšanu rekonstruējamās telpās, kur ir augstuma ierobežojumi sistēmas montāžai).

Siltās/aukstās sienas, grīdas un griesti

Variotherm-install-SWHK-3Montāžas gaitā mēs izmantojam izstrādātas firmā Variotherm (Austrija) augsti efektīvus eneroietaupīgus tehnoloģijas. Tas ļauj izmantot firmas produkciju telpu apkurei gada aukstajā laikā un dzesēšanai karstajās dienās.

Tas tiek sasniegts pateicoties sasildīta līdz 28-35°C un atdzesēta līdz 16-20°C  ūdens tecēšanai caur integrētām sienās, grīdās vai griestos profilētām daudzslāņu caurulēm. Caurules atšķiras no citām daudzslāņu caurulēm ar ļoti augstu ( vismaz uz 15%) siltumvadītspēju, elastību un labu savienojumu ar speciālu ekoloģisku un ugunsdrošu apmetumu.

Variotherm-install-floor-1

Tehnoloģijām Variotherm  ir plaša pielietojamības joma dzīvojamos un rūpniecībās sektoros, veselības aizsardzības objektos, zāles un pārtikas produktu ražošanā un citur. Tehnoloģijas ļauj montēt tādas telpu apkures/dzesēšanas sistēmas uz jebkādām darba virsmām: plakanām un līkām; masīvajām (siltinātām vai nesiltinātām no ārpuses) ēku sānsienām (griestu pārsegumiem) un vieglām būvkonstrukcijām ( koka sienām, mansardiem…) un citām.
Tehnoloģiju Variotherm galvenā priekšrocība - kopā ar energoefektivitāti mēs ieguvam absolūti  ”neredzamu” telpās bet ļoti ekonomisku un komfortu apkures (vai dzesēšanas) sistēmu.

Sistēmu Variotherm montāža ir loti vienkāršā, pieejamā un tiek veikta īsos termiņos.

Mūsu kompānija, pamatojoties uz savu peredzi ( vairāk par 10 gadiem), rekomendē, montējot telpas apkures/dzesēšanas sistēmas, izmantot vienu un to pašu siltuma nesēju  - sasildītu/atdzesētu līdz noteiktai temperatūrai ūdens, cirkulējošo sienas (grīdas vai griestu) caurulēs:

  • Variotherm-install-wall-4apkurinājot māju ( dzīvokli, ofisu …) telpās galvenokārt  ar sanitāro mērķi ( vanas istabas, dušas telpas, tualetes, priekštelpas…), vēlams izmantot grīdu apkuri,  jo šeit nav kretiskas cilvēkam iespējamas silta gaisma konvekcijas ( vienlaicīgi putekļa iznēsētāja)
  • viesistabu, guļamistabu, bērnistabu, virtuves, un arī sabiedrisko telpu  apkurei lietderīgi izmantot sienu apkuri, jo šī gadījumā tiek izslēgta kā putekļa tā arī augsttemperatūras siltuma gradienta ( 28-28ºC pie grīdas virsmas 30-50 cm augstumā, kas atbilst gultas augstumam guļamistabās) negatīva ietekme.

Variotherm-install-VarioKomp-2Kopā ar patīkamo starojumsiltumu,  kas izstaro sienas paralēli grīdai, veidojas īpašs mikroklimats telpā ar relatīvo mitrumu 72-76%, kas ir komfortāks cilvēkam.

Turklāt, vairāk kā uz 50%-55%  salīdzinājumā ar apkurināmo grīda virsmu, samazinājas apkurināmo sienu virsma, kas papildus samazinā apkures sistēmas kopējo vērtību.

 

Apkures radiatori

DiaNorm-DiaVentilVisizplatītākie tagadējos laikos dzīvokļu un komunālajā kompleksā ir apkures sistēmas ar apkures radiatoru izmantošanu.

Mūsu kompānija montē Vācijas ražotājfirmu Dia Norm Wärme, HM tērauda apkures radiatorus, kuri atšķirās ar augstiem siltuma rādītājiem, mūsdienu tehnoloģiju izmantošana ražošanas gaitā, ilgmūžību, un augsto ekspluatācijas drošumu, un ērtībām, veicot montāždarbus.

Radiatoru tipu un izmēru daudzveidība ļauj apmierināt jebkura klienta prasības   tā telpas nodrošināšanā ar nepieciešamo siltumu.

Apkures grīdlīstes

Zemtemperatūru apkures grīdīses Variotherm montāža tiek veikta telpās, kur īpaša dizaina dēļ nav vēlams uzstādīt apkures radiatorus, un arī auksto sienu un virsmu ar lielu stiklošanas platību sildīšanai.

Karstā ūdens ar temperatūru 60°C spējīga ļoti īsajā laikā aizsargāt sienu vai stikla virsmu, un izpildīt siltuma aizsargekrāna lomu no aukstās virsmas  ietekmes.

Grīdlīstes aizsargapvalka ārējo izskatu var izvēlēties pēc klienta pasūtījuma.

Tie var būt ar dažādu krāsas gamu kā kokā tā arī metālā izpildīšanā.

Grīdlīstes modeļu Classik un Delta 1 garummetra siltuma jauda var būt 276, 460, 611 un 754 W/m.

Variotherm-install-Classik-5 Variotherm-install-Delta-3Variotherm-install-Classik-4

 

Kanālu apkures radiatori

Variotherm-install-BKH-5Kanālu apkures radiatori Variotherm tiek uzstādītas vietās, kur nepieciešams  veikt siltuma ekrānu (aizkaru) no sienas aukstās iedarbības, izejas uz balkonu vai lodžiju, ja ir lielas sienas stikla virsmas.

Tie tiek uzstādīti vienā līmenī ar grīdu un nerada neērtības klātesošajiem telpās.

Montāža ir ļoti vienkāršā in pieejamā, jo satur komplektā visus nepieciešamos komplektējošos un furnitūru.

Radiatoru 1 garummetrs veido siltuma jaudu 486, 477, 589 un 591 W/m.