Sākumlapa

Firma “SPS-UNE” SIA tika dibināta kā daudzprofilu firma ierobežotās atbildības sabiedrības statusā un reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā 1991. gada 08. aprīlī.

Kopš 1994. gada kompānija galvenokārt specializējas jautājumos, saistītos ar ūdens un siltumapgādi, ūdens un siltuma patēriņa kontroles nodrošinājumu, kā arī ar dzīvojamo telpu komforta cilvēkam mikroklimata veidošanu.

Firmas pamatdarbības veidi ir plašas nomenklatūras augsti kvalitatīvo iekārtu un ierīču montāža un pārdošana. Šī iekārta paredzēta dažādu šķidrumu, ūdens un siltuma patēriņa uzskaitei; apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu kompektāzijai, kā arī šo ierīču un sistēmu montāžas un apkopes pilna darbu kompleksa veikšanai.

Mēs piedāvājam plašas pielietojamības produkciju, un tās paredzēta būvmontāžas un tirdzniecības organizācijām, rūpniecības kompānijām, kā arī dzīvokļu un komunālo kompleksu objektiem daudzdzīvokļu ēku, privātmāju un atsevišku dzīvokļu būvniecības, rekonstrukcijas, remonta un ekspluatācijas gaitā.

Firma “SPS-UNE” vairāk ka 15 gadu laikā ir pasaules pazistāmo firmu, tādu kā Zenner (Vācija), Aquatechnik (Itālija), Variotherm (Austrija), KaMo (Vācija), Dia Norm Wärme (Vācija), Elis(Čehija), un citu oficiālais pārstāvis un izplatītājs dažās NVS un Baltijas valstīs.

Mēs veicam sekojošos darba un pakalpojumu veidus:

  • piegādājam un realizējam tikai augsti kvalitatīvo vadošo Eiropas ražotājfirmu produkciju, kā arī veicam nepieciešamus pasākumus piegādājamas produkcijas zinātniski tehniskajam nodrošinājumam,
  • montējam ūdens un siltuma patēriņa mezglus, ierīčus un uzskaites sistēmas,
  • veicam projektēšanas un aprēķinu darbu kompleksu un izvēlējamies konkrētam objektam apkures un ūdensapgādes sistēmas, kas ir vislabākie un optimālie pēc energopatēriņa, ekonomiskuma un tehniskiem parametriem,
  • montējam apkures, udēnsapgādes un kanalizācijas sistēmas,
  • sniedzam konsaltīnga pakalpojumus zinātniski tehnisko izstrādāšanu jomā,
  • veicam uzstādīto ierīču, iekārtu un sistēmu remonta, tehniskās un servisa apkopes darbus.

Mūsu kompānija “SPS-UNE” gatava abpusēji izdevīgai sadarbībai un būs priecīga redzēt Jūs mūsu pastāvīgo partneru un klientu starpā.

Mēs gatavi operatīvi reaģēt uz jebkādu Jūsu pieteikumu, kā arī risināt uzdevumus, saistītus ar atsevišķām un kompleksa mūsu produkcijas piegādēm, kā arī ar piegādātas produkcijas montāžu un apkopi.